شنبه, ۲۴ شهریور,۱۳۹۷

ایزدیار: تنها برای طلای جاکارتا شنا خواهم کرد

شاهین ایزدیار در گفت‌وگو با ایسنا، افزود: در بازیهای پاراآسیایی گوانجو که در 6 ماده شنا حضور داشتم موفق به کسب دو طلا، یک نقره و 3 برنز شدم و در دومین حضور خود در اینچئون که در 7 ماده شنا شرکت کرده بودم، 5 نقره و یک برنز کسب کردم. در این دوره از بازیهای پاراآسیایی که در 7 ماده (50 و 100 متر کرال سینه، 100 متر قورباغه، 100 متر پروانه، 400 متر آزاد و 200 متر مختلط انفرادی) شرکت می‌کنم تلاشم بر این است تا بتوانم در 7 ماده به مدال طلا دست پیدا کنم. البته در حال حاضر در تمام ماده‌ها به جز 400 متر آزاد رنکینگ اول آسیا را دارم و اگر با بدشانسی مواجه نشوم، تنها برای طلا در جاکارتا مبارزه خواهم کرد.

وی گفت: امسال برای این که در سومین حضورم در بازیهای پاراآسیایی عملکرد موفقی داشته باشم، یکسال است تمرینات فشرده‌ و شبانه روزی را در مشهد زیر نظر ضیایی مربی تیم ملی سپری و شرایط سختی را تحمل کردم تا کارم نتیجه‌بخش باشد.

ایزدیار با اشاره به نبود استخر تمرینی در تهران برای شناگران معلول خاطرنشان کرد: چون در تهران اکثر استخرها به بخش خصوصی واگذار شدند و مجبور بودم برای یک ساعت و نیم تمرین مبلغ چهارصدهزارتومان پرداخت کنم، در نتیجه تصمیم گرفتم یکسال دوری از خانواده را تحمل کنم و در مشهد با مربی‌ام که خود نیز مشهدی است تمریناتم را در سالن استخر شهید حجی که به صورت رایگان در اختیار من بود، تمریناتم را پیگیری کنم.

این شناگر معلول درباره آخرین وضعیت خود اظهار کرد: شرایط بسیار خوبی دارم و با تمریناتی که در طی این مدت در مشهد داشتم، رکوردهایم نسبت به گذشته ارتقاء پیدا کرده و با آمادگی بالایی راهی جاکارتا خواهم شد.

وی در پایان گفت: هرچند در مشهد با وجود تمرینات فشرده و شبانه روزی شرایط سختی را از نظر تغذیه داشتم، اما مدت یک هفته‌ای که در تهران تمرین دارم شرایطم از نظر تغذیه‌ای بهتر شده و در کنار تمرینات حرفه‌ای، تغذیه‌ام نیز متناسب یک ورزشکار حرفه ای است.

منبع: ایسنا

ثبت نظر